Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel Göreve Başladı

Kütahya’nın Gediz ilçesinde Necdet Akel, İlçe Seçim Kurulu Başkanlığında mazbatasını alarak göreve başladı.

31 Mart yerel seçimleri sonucunda Gediz Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Necdet Akel mazbatasını aldı. Başkan Akel’in mazbatasını almasının ardından Belediye Başkanlığı makamında devir teslim töreni düzenlendi.

Törene, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel, Belediye Meclis Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ve vatandaşlar katıldı.

Başkanlık makamında Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel, önceki dönem Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’tan görevi teslim aldı.

Belediye hizmet binası önünde törende konuşan Başkan Akel; “Artık resmi olarak görevimize başladık, memleketimize hayırlı hizmetler yapabilmeyi cenabı mevlamdan niyaz ediyorum. Seçim boyunca hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen hemşerilerime teşekkür ediyorum. Seçimi geride bıraktık, birlik, beraberlik ve huzur içerisinde Gediz’imizde çok daha güzel günler bizleri bekliyor. Kazanan Gediz oldu. Sosyal Belediyecilik anlayışıyla kapılarımız siz hemşerilerimize sonuna kadar açıktır ve daima açık kalacaktır. Yeni görevimizin memleketimize, milletimize ve ilçemize hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum” dedi.

Desteklerini esirgemeyen Gediz Halkına teşekkür eden Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel’e yeni görevinde başarılar diledi.

Tören sonunda ilçe müftüsü tarafından dua edilerek, kurban kesimi gerçekleştirildi. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x